Джерело живлення імпульсне 12 В 2.9 А для камер спостереження, світлодіодних стрічок
263 ₴
237 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12V3A
Блок живлення імпульсний 12 В 2.9 А
Джерело живлення 12 в 2.9 а для побутової техніки. Імпульсний блок живлення з вихідною напругою 12 В. Ток 2.9 А. Роз'єм діаметром 5,5 мм х 2,5 мм. Отримай застосування для телевізорів , моніторів, систем відеоспостереження, ноутбуків, модемов.
Зовнішній мережевий адаптер живлення для різних електронних пристроїв. полярність роз'єму — позитивної полярності - вказується на самому приладі або в інструкції з експлуатації. Можливе використання перехідника на штекера різних діаметрів (до комплекту не входять). Випускається в конструктивному виконанні вилка живлення 220 В на шнурі або на корпусі. Не створює електромагнітних перешкод. Стійкий до перепадів напруги.
Характеристики:
- Вихідна напруга 12 в
- Максимальна сила струму 2.9 Ампери
- Максимальна потужність у навантаженні 35 Вт
- Діаметр роз'єму 5,5 мм
-Кабель живлення 220 в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 230 В |
| Вихідний струм, не більше | 2.9 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
- Ціна: 237 ₴








