

Терморегулятор для інкубатора, брудера Квочка-2 безконтактний, з високою точністю для ламп розжарювання
370 ₴
- Немає в наявності
- Код: trt1000d
Регулятор температури в інкубатор, брудер Квочка-2
Терморегулятор електронний тиристорний - прилад для автоматичного регулювання температури з високою точністю в плічках, брудерах, для обігрівання бджіл, під час кидання винограду тощо. Керування нагрівальним елементом, якого увімкнення і вимикання відбувається через схему терморегулятора, під'єднаного до мережі 220 В. Тиристор у схемі приладу видає напруга на виході — 110-120 Вольт змінного струму . Виходячи з цього, потрібно правильно підбирати нагрівальний елемент.
Регулювання температури в інкубатор за допомогою 2 параметрів — точна та груба.
Для того, щоб правильно настроїти режим роботи терморегулятора, потрібно взяти термометр і помістити його в стачання на рівні розташування яєць. Водночас розташування на термометрі буде відбиватися температура, необхідна за технологією виведення курчат. На цьому рівні найкраще, у ту ж точку потрібно помістити датчик терморегулятора.
Параметри:
Напруга живлення: 180-240 В змінного струму 50 Гц
Налаштування температури : грубе та точне
Максимальна потужність навантаження: 600 Вт;
Мінімальна потужність нагрівача: 20 Вт;
Діапазон регулювання температури: від +20 °C до +60 °C;
Точність встановлення спрацьовування терморегулятора або гістерезис: ± 0.2 °C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Lina |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Основні | |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Максимальна температура регулювання | 60 °С |
| Мінімальна температура регулювання | 20 грд |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Максимальна сила струму | 3 А |
- Ціна: 370 ₴



